Nomenclatură stradală

Nr. Denumirea
1 Albastră
2 Aleea Viilor
3 Alexia
4 Amsterdam
5 Atena
6 Balta Neagră
7 Balta Verde
8 Bega
9 Berlin
10 Bogdănița
11 București
12 Calea Becicherecului
13 Calea Hodoniului
14 Calea Sânandreiului
15 Calea Timișoarei
16 Carpați
17 Căminului
18 Cedrului
19 Cerbului
20 Cerna
21 Cireșului
22 Columb
23 Dacia
24 Dealului
25 Decebal
26 Dorobanți
27 Duzilor
28 Filip Beisser
29 Franceză
30 Gării
31 Industriei
32 Intrarea Gării
33 Kiev
34 Labirint
35 Liliacului
36 Livezii
37 Londra
38 Macilor
39 Madrid
40 Mărășești
41 Moscova
42 Mureș
43 Nuferilor
44 Oituz
45 Olimpia
46 Paris
47 Păcii
48 Păduricii
49 Poștei
50 Răsăritului
51 Remus
52 Romană
53 Romulus
54 Rozelor
55 Salcâmilor
56 Scurtă
57 Sirius
58 Soarelui
59 Splaiul Balta Verde
60 Surduc
61 Școlii Vechi
62 Tineretului
63 Traian
64 Turnului
65 Verde
66 Viena
Close Menu
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support

Instituții locale

Biblioteca comunală Dudeștii Noi

Calea Timișoarei, nr. 30

 

Biserica ortodoxă “Sfântul Dimitrie”

Calea Timișoarei, nr. 59

 

Casa de Cultură Dudeștii Noi

Calea Timișoarei, nr. 30

 

Școala Gimnazială

Calea Sânandreiului, nr. 5,

tel./fax 0256378011

 

Grădinița cu program prelungit

str. Poștei, nr. 9

tel./fax 0256378040

 

Grădinița cu program normal

str. Poștei, nr. 9

tel./fax 0256378040

 

Poliția

Calea Sânandreiului, nr. 22

tel./fax 0256378410

 

Pompieri

Calea Sânandreiului, nr. 22

tel. 0732790996 /0733660251

 

Poșta

str. Poștei, nr. 3

ADRESE OFICIALE

Cu ajutorul link-urilor de mai jos, puteți accesa site-urile următoarelor instituții publice:

  1. Consiliul Județean Timiș
  2. Regiunea Vest România
  3. ADR Vest
  4. Lista primăriilor din județul Timiș
  5. ATOP România
  6. Harta județului Timiș
  7. Centrul Regional și Transfrontalier de Prevenire și Intervenție în caz de Inundații

STRUCTURA CONSILIULUI COMUNEI ÎN MANDATUL 2012 – 2016

  1. Adrian-Leonida CAPSALI
  2. Gheorghe CHIRVASITU
  3. Rodica CONDEESCU
  4. Maria GAŞPAR
  5. Ion GOŞA
  6. Marius-Loredan IENCI
  7. Marcel-Lucian IENCI, înlocuit de Maria CÎRJĂ
  8. Petre NEGRICIOIU, înlocuit de Simona-Mihaela SLATINA
  9. Tamara-Rodica NIŢĂ
  10. Ecaterina RÎPĂ, înlocuită de Ion BELBA, înlocuit de Constantin PREȘEA
  11. Grigore-Bogdan RIŞCO

STRUCTURA CONSILIULUI COMUNEI ÎN MANDATUL 2008-2012

  1. Ion BELBA
  2. Gheorghe CHIRVASITU
  3. Elena FLOREA
  4. Ion GOȘA
  5. Marius-Loredan IENCI
  6. Marcel – Lucian IENCI
  7. Gheorghe NEBUNU
  8. Tamara-Rodica NIȚĂ
  9. Olimpia-Iuliana POROJAN
  10. Ecaterina RÎPĂ

STRUCTURA CONSILIULUI COMUNEI ÎN MANDATUL 2004 – 2008

  1. Hristu MITA
  2. Constantin JULA, înlocuit de Tamara-Rodica NIȚĂ
  3. Petre NEGRICIOIU
  4. Ion GOȘA
  5. Ion BELBA
  6. Petre ZEGHEANU, înlocuit de Gheorghe NEBUNU
  7. Constantin PENEA, înlocuit cu Dumitru Cuza
  8. Gheorghe CHIRVASITU
  9. Rodica CONDEESCU
  10. Elena FLOREA
  11. Marius-Loredan IENCI